Teenused

Teenused mis on just sinule mõeldud

Confido Erameditsiinikeskusse on koondunud Eesti meditsiini tipptegijad: üld-, pere- ja eriarstid, tervisenõustajad, terapeudid ja teised spetsialistid. Kuna inimeste huvi ja teadlikkus tervise hoidmise vastu järjest kasvab, on Confido partner, kes pakub terviseküsimustes terviklikku lähenemist. Esimesena Eestis seob keskus klassikalise ja Hiina meditsiini parimad praktikad ning heaoluteenused. Keskus pakub ka uudseid teenuseid koostöös kiropraktik Gerly Truuväärti, Hiina meditsiini arsti dr Rene Bürklandi ja füsioterapeut Helle Nurmsaluga, aga ka muusikaterapeutide ja tervise-coach’idega.

Meditsiinilabor SYNLAB on mahult Eesti suurim ja kuulub ühtlasi Euroopa suurimasse laboriketti. Labori põhitegevus on laboriteenuse osutamine pere- ja eriarstidele, haiglatele, töötervishoiukeskustele jt meditsiinisektoriga seotud asutustele. Aastas teeb labor Eestis üle 7 miljoni analüüsi, valikus on u 5000 erinevat analüüsi. Veerenni tervisekeskuse 6ndal korrusel saavad inimesed ette registreerimata anda analüüse, et teha mitmesuguseid tervisekontrolle, osta neile kinkekaarti ja tellida laboriarsti konsultatsiooni. Lisainfo patsiendiportaalist minu.synlab.ee.

Muusikateraapia Keskuses tegutsevad valdkonna tippspetsialistid: muusikaterapeudid ja koolitajad. Meie teenuste hulka kuuluvad psühhoterapeutiline muusikateraapia täiskasvanutele, noortele ja erivajadustega lastele, vibroakustiline teraapia ning jooga. Korraldame loovmeetoditel põhinevaid meeskonnakoolitusi ja eneseregulatsioonitreeninguid, muusika toime ja muusikateraapia koolitusi ning loovõpitube lastele. Nõustame ettevõtteid helikuvandi ja reklaamimuusika loomisel ning helikeskkondade kujundamisel.

Perearstikeskus Sinu Arst on üks vanimaid ja väärikamaid keskusi Tallinnas. Arst ja patsient on võrdsed partnerid – see on meie keskuse alusväärtus. Inimene teeb oma terviseotsused ise ja peab need ise ka ellu viima. Perearstikeskus saab oma tiimiga teda toetada, nõustada, juhendada ja motiveerida, aga kui vaja, siis ka diagnoosida ja ravida haigust. Teenindame nii oma nimistute patsiente kui ka kõiki neid, kes soovivad tulla valvearsti või -õe tasulisele vastuvõtule samal päeval. Keskuses on veel beebispaa, lastekeskus, tervisestuudio ja vaktsineerimisvõimalus.

Südameapteek on üle-eestiline kodumaine apteegikett, mille kõrgelt haritud proviisorid ja farmatseudid keskenduvad lisaks ravimite müügile ka tervisetoodete pakkumisele ja tervisenõustamisele. Veerenni tervisekeskuses asub Südameapteegi suurim apteek, kust traditsiooniliste apteegikaupade kõrval leiab klient laiendatud valiku füsioteraapiavahendeid. Peale selle on siin esmakordselt Eestis müügil Hiina meditsiini tooted. Südameapteegil on Eesti ainsad valveapteegid (Tõnismäe ja Vikerlase Südameapteek Tallinnas) ning ööapteek Tartus (Ringtee Südameapteek).

 

preload images preload images preload images preload images